Najlepsza firma skupująca auta

van2

Wybór firm, które chcąc skupować samochody jest bardzo duży, czasami sami nie wiemy, która z nich jest dla nas lepsza. Szukamy, przeglądamy, ale gubimy się w tym wszystkim. Co w takiej sytuacji należy zrobić? Jest jedna firma, która jest polecana przez wielu klientów i nazywa się TAMIMO, która jest w pełni profesjonalna. To jedyna taka firma na rynku, która jest wstanie dać nam najlepszą cenę. Otrzymamy dokładnie to, co chcemy. Wystarczy odwiedzić ich stronę internetową żeby zapoznać się z pełną ofertą.

Jakie samochody skupują?

Ta firma jest zainteresowana praktycznie każdym modelem samochodu, jaki posiadamy. Jeśli nie jest on starszy niż 1998 rok. Dotyczy to samochodów zwykłych, a nie zabytkowych. Te drugie skupowane są bez względu na rok, bo przecież to nie ma tutaj znaczenia. Taka firma to prawdziwy skarb, dlatego warto właśnie na nią postawić. Skupuje tanie i drogie samochody, ale pamiętajmy, że wszystkie samochody muszą być zarejestrowane w kraju. Jeśli chodzi o stan techniczny to nie ma on znaczenia. Samochodu po kradzieży, po wypadku, takie, które są mocno skorodowane. Są nimi bardzo zainteresowani.

Jak przebiega transakcji?

Wykonujemy telefon albo za pośrednictwem ich strony wypełniamy specjalny formularz. Zostawiamy swoje dane osobowe oraz wypełniamy rubrykę dotyczącą samochodu, który posiadamy. To pozwala uniknąć niepotrzebnych pytań, a co za tym idzie nie będzie, ani jedna, ani druga strona traciła czasu. Po skontaktowaniu się z nami na miejsce przyjedzie pracownik, który oceni czy ten samochód jest w takim stanie jak wspominaliśmy i na tej podstawie będzie wstanie określić jego cenę. Po zaakceptowaniu ceny podpisywana jest umowa kupna sprzedaży i na tym cała operacja się kończy. Oczywiście jeszcze pozostaje kwestia formy zapłaty. Do wyboru mamy w tym przypadku albo gotówkę albo przelew. Firma St-auta przygotowana jest na wszystko, dlatego spełni nasze oczekiwania i na pewno będziemy ją polecać innym, którzy chcą sprzedać swój samochód, ale nie wiedzą, w jaki sposób się za to wszystko zabrać.